You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ניהול מדיות חברתיות

למדיה החברתית טוויטר, פייסבוק, אינסטגרם, TikTok, Snapchat, YouTube, LinkedIn  יש את הכוח ליצור ולשבור מותגים בן לילה, זה יכול לגייס את תודעת הצרכנים, להניע אותם, לפעמים מילים בודדות, תמונה פשוטה או סרטון קצר בערוץ יכולים לעצב את התפיסה של המותג, לחיוב או לשלילה וכן, לפעמים זה יכול להיות מכריע.
המדיה החברתית הפכה לאחת הפלטפורמות היעילות ביותר להגיע ללקוחות קצה וליצור עניין במותג שלכם. בין אם אתם כבר בונים עוקבים דרך הדפים העסקיים שלכם או שאין לכם מושג מאיפה להתחיל, יש לנו ניסיון עשיר לגבש אתכם אסטרטגיות לפעולה ברשתות החברתיות.

למה צריך שיווק ברשתות חברתיות?
במהלך העשור האחרון, המדיה החברתית הפכה ממצרך חברתי לדבר הכרחי באסטרטגיית שיווק דיגיטלי והיא מציעה כל כך הרבה אפשרויות ומשתנים לפעולה.
שיווק במדיה חברתית הפך לחלק מהותי באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי של כל עסק, הלקוחות הפוטנציאלים משתמשים במדיה חברתית כדי למצוא מותגים ולדבר על מותגים, כך שאם אתם לא פעילים בפלטפורמות כמו פייסבוק ואינסטגרם, אתם מסתכנים בכך שהלקוחות ימצאו את המתחרים שלכם. אסטרטגיית המדיה החברתית הנכונה יכולה ליצור תוצאות מרשימות ולהציע תובנות מפתח על הלקוחות ועל תעשייה רחבה יותר.

המדיה החברתית הפכה לאחת הפלטפורמות היעילות ביותר להגיע ללקוחות קצה וליצור עניין במותג שלכם, תמונה פשוטה או סרטון קצר בערוץ יכולים לעצב את התפיסה של המותג, לחיוב או לשלילה וכן, לפעמים זה יכול להיות מכריע.

איך אנחנו עובדים
מדיה חברתית היא סביבה בקצב מהיר עם שיחות בזמן אמת, המקרבת, יותר מאי פעם, את המותג שלכם ללקוחות פוטנציאלים. הצוות המקצועי של PEOPLE לוקחים את הזמן כדי ללמוד ולהבין את המותג שלכם ואת הסיפור שלו, על מנת להתאים את האסטרטגיה הנכונה כדי לעמוד ביעדים העסקיים שנקבעו. בין אם אתם מתחילים מאפס או בונים על פרופיל קיים, אנו מתכננים ומבצעים בקפידה תוכן מדיה חברתית הממוקד ללקוחות שלכם.
PEOPLE מבינים את הכוח של המדיה החברתית ורותמים אותו באופן אורגני וממומן כדי לעזור לעסק שלכם לצמוח ע"י פוסטים ומודעות שנבנו בקפידה ושולחים את המסר הנכון לאנשים הנכונים. פעילות ברשתות עוזרת לכם לתקשר עם הלקוחות שלכם ברמה האישית ומודעות ממומנות נותנות דחיפה נוספת למטרה זו.
אחרי שהבנו את הצרכים של העסק, נוכל להתחיל ליצור את הקהל הנכון של לקוחות שאנו מקווים ליצור עימם מעורבות, זה עוזר לנו להציג את המותג שלכם בפני אנשים שצפויים לרצות את השירותים והמוצרים שלכם ולהגדיל את הסיכוי של העסק להצליח בכל הפלטפורמת של המדיה החברתית. השיווק של העסק ייעשה בשתי דרכים - אורגני וממומן.

מהו שיווק אורגני ברשתות חברתיות?
שיווק אורגני ברשתות הוא כל פעילות במדיה חברתית שאין מאחוריה תקציב קידום בתשלום.
המגוון העצום של כלי המדיה החברתית החינמית פירושו שמותגים יכולים לבנות ולעקוב אחר הפעילות שלהם באופן אורגני, ניהול הנוכחות האורגנית של מותג במדיה החברתית הפך לערוץ חיוני עבור משווקים ועסקים שונים, אך עם כל כך הרבה תוכן וכל כך הרבה ערוצים זמינים יש צורך למצוא דרכים יצירתיות לחתוך את 'הרעש הלבן' ולמשוך את קהל היעד.

אנו יוצרים פוסטים במדיה החברתית על סמך טון הדיבור והמסרים של המותג שלכם, תוך שימוש מושכל בתוכן, תמונות וסרטונים שמהדהדים את המסר הרצוי עם מודעות ופוסטים יצירתיים המושכים את העין ומייצרים עניין והנעה לפעולה אצל קהל היעד שפולח מראש. 
שיווק אורגני נתמך על ידי קמפיינים שיווקיים ממומנים במדיות החברתיות וכחלק מאסטרטגיית שיווק משולבת רחבה יותר, זו יכולה להיות גישת שיווק חסכונית וחכמה עבור מותגים רבים שכן היא עוזרת להם להתחבר באמת ללקוחות פוטנציאליים ולקהילות רלוונטיות.
אנו מסייעים לחברות לתכנן אסטרטגיות אורגניות של המדיות החברתיות למטרות שיווקיות כגון: העלאת המותג, בניית אמינות ואמון במותג, קידום קמפיינים, חיזוק פרופילים במנועי החיפוש, הגברת לידים ומכירות..

שיווק ממומן
כל קמפיין שאנו מריצים ברשתות החברתיות מלווה בעדכונים ודיווחים שוטפים, כך שיש לכם שקיפות מלאה על כל הפעילות. אנו מנתחים את הפעילות ברשת  ומקבלים תובנות לגבי מה עבד ומה לא ותוך כדי תנועה משפרים ומחדדים את הדרך כדי להשיג את המטרות שהוגדרו מראש. 

ניהול ואופטימיזציה של מסע הפרסום שלך
הניסיון שלנו ברשתות החברתיות מאפשר לנו ליצור קמפיינים שמשיגים את המטרות השיווקיות תוך זמן קצר. לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים אנו נעזור לכם להשיג את היעדים הרצויים. מומחי ה-PPC שלנו יכולים לא רק לנהל את ההקשעה שלכם כדי להבטיח תוצאות מיטביות עבור התקציב שנקבע, אלא גם מבצעים תוך כדי תנועה אופטימיזציה של כל מסע פרסום, זה יכול לכלול עבודה עם כותבי התוכן שלנו כדי לשפר את דפי הנחיתה, למידה על האלגוריתמים החדשים והבנת כוונת הקונים. 

למה לבחור ב-PEOPLE?
קידום אורגני וממומן הם מבין שירותי הליבה שלנו, עם צוות מיומן שהניב תוצאות מצוינות לאורך השנים. באמצעות שירותי השיווק שלנו אנו נשווק את העסק שלכם ביעילות לקהל הנכון, תוך שימוש בתובנות התעשייה, הניסיון הרב והמחקר המעמיק שלנו עד להשגת היעדים שסימנו בתחילת הדרך. 

שיווק B2B B2C

פתרונות שיווק וחיבור בין עסקים וממשקים

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA