באופן טבעי והגיוני, התחום הכי חם בעולם היום הוא האינטרנט, שהתקדם בצורה מטאורית וכל יום הוא צעד נוסף בקדמה הזאת. היו שינויים משמעותיים בעשור זה וכיום הגענו למצב שהגולש מכתיב את הקצב ואין ספק שמדובר בקצב מסחרר.  היות שהקמת אתר יכולה להעסיק לא פחות מעשרה בעלי מקצוע שונים , נחמד לדעת שההיכרות שלנו עם אנשי מקצוע יכולה לחסוך ללקוחות זמן רב והרבה כסף.

הגישה המשולבת יוצרת חיבור נכון בו אנחנו מנהלים את הפרויקט מול אנשי המקצוע הנחוצים לכך, תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ובהתאמה לאפיון שביצענו בתחילת הדרך ואתם תפקידכם לאשר את השלבים בתהליך הזה.
 
הקמתם עסק חדש או הגעתם להבנה שבית העסק חייב אתר אינטרנט, יש לנו כלים וניסיון רב לעשות הרבה יותר מתכנות האתר שלכם. בוייטל הכל קורה תחת קורת גג אחת, אנו חוברים ומנהלים את אנשי המקצוע הדרושים להקמת האתר שלכם בצורה קפדנית עליה תתנו אישור בכל שלב. לכם כלקוחות אין סיבה או צורך לנהל בצורה פרטנית את הפרויקט של בניית האתר שלכם, אתם צריכים אך ורק לתת אישור לשורה תחתונה בכל דבר. ובצורה פשוטה יותר - אתם לא תיכנסו לדקויות עם המתכנת, מעצב הגרפי, איש התוכן או כל גורם אחר שנחוץ לפרויקט שלכם, מדובר בתפעול אופרציה שלמה , הדורשת ניהול נכון ועמידה בלוח זמנים. מניסיון רב בתחום, כשהלקוח הוא שעומד ומנהל את כל אנשי המקצוע, הפרויקט מתמשך ברבה מעבר לזמן הצפוי, הפרויקט משתנה לא אחת במהלך בניית האתר וכל האמור מפריע לעליה של האתר לאוויר ולהתחיל תכלס את הפז"מ שלו ברשת האינטרנט. 

בואו נשלב כוחות לתפעול נכון ויעיל של פיתוח האתר שלכם:

* בחירת סטודיו לביצוע מיתוג ו/או עיצוב על בסיס מיתוג קיים 
אנו מספקים שירותי תכנות למספר גדול של מעצבים גרפיים כישרוניים, על פי זיהוי הלקוח וצרכיו, נוכל להתאים עבורך את הסטודיו הנכון ביותר שיתאים לביצוע המשימה והכי חשוב שיתאים את המוצר אליך.

* סוג מערכת לביצוע הפרויקט
כחברה טכנית המתמודדת עם ניהול שרתים ותמיכה בלקוחות אנחנו יכולים להגיד שאנו לא אוהבים מערכות WEB בקוד פתוח, אנחנו כן נמליץ על כך במקרים בודדים שבהם נראה שזה יותר נכון עבור הלקוח.
איך אתה כלקוח תדע מה נכון עבורך בנושא שילוב טכנולוגיה אצלך בבית העסק ? 
על פי מערכות אחרות שיש בבית העסק, שימוש באתר, אנשי מקצוע אשר ינהלו אותו והסביבה הטבעית שלהם לספק תוצאות, יתרון משמעותי לדרוך רגל בעולם טכני כאשר לצידך עומד צד נטרלי ורואה בשבילך את הצורך בצורה מקצועית ואובייקטיבית.

* כתיבת תוכן - מילוי תכנים באתר 
אין ספק שהיכולת להציג בית עסק באינטרנט הביאה כמה סיפורי הצלחה, הגישה אל קהל היעד תוך כדי הצגת היתרונות בך כבית עסק ייחודי בתחום, הסבר מפורט ומקצועי על תחום השירות אותו נותן בית העסק, הם שהופכים אתר לסיפור הצלחה. בשנים האחרונות גוגל מעניק דגש מאוד גדול על טיב התוכן באתר, לטענתו, היום כבר לא מספיק לכתוב מאמר של תיאור השירות אלא מנועי החיפוש מצפים מכל בעל אתר לשלוט בחומר בתחום עיסוקו כאילו היה האוטוריטה בפני עצמו ואותו בית עסק מוביל הדעה בתחום. תוכן איכותי ומפורט זה שם המשחק וגם פה יש לנו פתרון פנטסטי לכל אתר. שיטת קבלת תוכן מהלקוח והפיכתו למאמר מקצועי מאוד היא שתקדם את האתר בצורה הטובה ביותר, כך שהלקוח מקבל קישור לאתר שלו כשהוא מוכן לעלות לאוויר ולהיות אתר מוביל בתחומו.

* בחירת ספקים נוספים 
מקווים שמאוד ברור לכל בעל אתר שגם אם עשינו את הכל נכון, לקדם את האתר לאחר הקמתו מצריך עוד מספר בעלי מקצוע אם הרצון להיות בעמודים הראשונים של מנועי החיפוש. לא משנה אם זה בארץ או בחו"ל, אם זה אורגני או קמפיין פרסומי ברשתות החברתיות, יח"צ או הדרכה וליווי לקוח לביצוע קידום לבד, יש לנו את פתרון של עשרות בעלי מקצוע שמלווים אותנו בסיפורי הצלחה כבר מספר שנים, ביחד אנו מספקים שירותי אינטרנט מתקדמים.
- SEO - קידום אורגני 
- קידום ממומן מספר עצום של ערוצים ומדיות 
- ניהול שוטף של האתר, עדכון תכנים, ניהול שרת והעלאת תמונות וסרטונים
- שליחת דיוורים וניהול התקשרות עם  לקוחות פעילים  ועוד...

זה לא משנה אם מדובר באתר של חברה ענקית או אתר של עסק עם עובד אחד, איך שהאתר נראה ברשת כך הלקוחות יתייחסו אליו, היתרון הגדול הוא היכולת לנצל עובדה זו ולהראות אתר המציג את הצורך לכל גולש הפונה לקבלת שירות מהאתר.

נשלב, נוביל, ננצח!!